Konkurs plastyczny dla przedszkolaków

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym,

w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego realizowanego w Przedszkolu nr 191

„Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”.

Regulamin konkursu pt.: „Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka” w Przedszkolu nr 191 w Poznaniu.

Koordynatorzy: Agnieszka Czechowicz, Natalia Drypczyńska, Renata Wasążnik, Eliza Włoszyńska

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 191 w Poznaniu.
  2. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 191 w Poznaniu.
  1. Celem konkursu jest:

– zapoznanie z postacią literacką – Koziołkiem Matołkiem

– poznanie przygód bohatera bajek Kornela Makuszyńskiego

– rozwijanie twórczości dziecięcej, zdolności plastycznych.

1. Kryteria oceny pracy konkursowej:

– pomysłowość

– estetyka

– wkład pracy dziecka

– zaangażowanie

– zgodność pracy z tematem

1. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.
  2. Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej- płaskiej, lub przestrzennej, techniką dowolną na temat „Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka”.
  3. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną fotografię pracy konkursowej dziecka należy przesłać na adres mailowy: konkurs.przedszkole191@gmail.com.
  4. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 12.02.2021r.
  5. Autor pracy konkursowej zezwala na opublikowanie jej na stronie internetowej Przedszkola nr 191 w Poznaniu.
  6. Rozstrzygniecie konkursu, wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom konkursu nastąpi w grupach przedszkolnych dnia 19.02.2021r.