„Balladyna”- wyjście do Teatru Muzycznego

Dnia 12 marca br. z całą klasą, pod opieką nauczyciela pani Beaty Kuleszy i Agnieszki Walczak wybraliśmy się (klasy 7a,7b,7c) do Teatru Muzycznego na spektakl pt. „Balladyna”.

Zbiórka wszystkich uczniów była o 7:50. O godzinie 8:00 przeszliśmy na przystanek tramwajowy. Po 20 minutach przyjechaliśmy na miejsce. W szatni zostawiliśmy wierzchnią odzież i zajęliśmy miejsca na balkonach. Sala była prawie w całości wypełniona widzami. Spektakl trwał około godziny.Wspaniała gra aktorów, stroje i muzyka wprawiły mnie i myślę, że całą publiczność w doskonały nastrój. Czytając „Balladynę”, właśnie tak wyobrażałam sobie postaci, które opisuje w swoim dziele Juliusz Słowacki.

Po zakończeniu przedstawienia teatralnego okazało się, że musical podobał się wszystkim.

Zadowoleni wróciliśmy do szkoły, aby kontynuować naukę.

Uważam, że był to jeden z najlepszych spektakli, które dotychczas obejrzeliśmy.

Julia Stelmach, VIIb