Strona główna / Przedszkole nr 191 /Aktualności

Sprawozdanie ze zbiórki pieniędzy „Razem dla Beatki”

Łączna kwota zebranych pieniędzy wyniosła 7 734,59 zł i 5€  

Zwieszenie zajęć w przedszkolu w dniach 6-24.05

Poniżej zamieszczamy informację o zawieszeniu zajęć.

Pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące wsparcia w trudnych sytuacjach rodzinnych. Zachęcamy do obejrzenia i udostępniania.

Wyniki rekrutacji do Przedszkola nr 191 na Rok Szkolny 2020/2021

Do Przedszkola nr 191 w Poznaniu w Roku Szkolnym 2020/2021 zakwalifikowało się 87 dzieci.

Zawieszenie zajęć – informacje

Zgodnie z rekomendacją Wydziału Oświaty Miasta Poznania Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 zawiesza zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo – wychowawcze w okresie od 11 marca do 10 kwietnia 2020r.

Zbiórka dla schroniska

Zachęcamy do udziału w zbiórce!

Dzień Kobiet

DZIEŃ KOBIET W  piątek 6 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia i wręczyli im drobne upominki.

Drzwi otwarte

Dnia 25 lutego zaprosiliśmy wszystkich zainteresowanych na „Drzwi otwarte” w Przedszkolu nr 191. W tym dniu nauczycielki przedszkola dla przyszłych przedszkolaków zorganizowały liczne zabawy i doświadczenia. 

Kosmiczna wyprawa

                W poniedziałek, 24.02.2020r. w grupie I i II odbyły się zajęcia z wykorzystaniem utworu literackiego, wiersza M. Mazan pt. „Wyprawa”.

Eksperymenty z wodą

Eksperymentujemy z wodą             Eksperymenty dla dzieci w przedszkolu? Oczywiście że TAK dzieci kochają eksperymentować!

„Karnawał w lesie”

„Niech żyje bal” Ach!  Co to była za zabawa.  19 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal pod hasłem „Karnawał w Lesie”.

Dzień Dinozaura

Dnia 18 lutego gościliśmy w przedszkolu paleontologa. W tym dniu dzieci przyniosły zabawki- dinozaury  oraz książeczki tematyczne.  Nasz gość przeprowadził w każdej grupie zajęcia dydaktyczne z zakresu paleontologii. Opowiedział na czym polega praca paleontologa i czym się różni od pracy archeologa.