Strona główna / Przedszkole nr 191 /Aktualności

Wyprawka Przedszkolaka

  WYPRAWKA DO PRZEDSZKOLA DLA 3 LATKA Worek z dodatkową odzieżą (bielizna, skarpetki, spodnie/leginsy, koszulka ok. 3- 4 sztuki). Obuwie na zmianę (również zapasowe w worku). Pościel (poduszka, kołderka, koc) o wymiarach ok.130 cm/60 cm lub poszewka na koc o wymiarze 250 x 130. Worek ze strojem gimnastycznym (krótkie spodenki, bluzka bawełniana z krótkim rękawem, […]

Zebranie z Rodzicami

  UWAGA! Zebranie informacyjne dla rodziców odbędzie się w Przedszkolu nr 191, dnia 02.09.2020 r. Dla grup najmłodszych: czerwonej i niebieskiej (3, 4 latki) o godzinie 17.00. Dla grup starszych: żółta i zielona (5, 6 latki) o godzinie 18.00.

„Mamo, tato wolę wodę!”

W Tym roku nasze przedszkole wzięło czynny udział w programie edukacyjnym „Mamo, Tato, wolę wodę”.

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

 Dnia 30 czerwca 2020 roku pożegnaliśmy się z Przedszkolakami z grupy żółtej i zielonej. Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, po wakacjach będą szykować się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej.

PODZIĘKOWANIA

Szczególne podziękowanie dla: Państwa Hanny i Piotra Sakowicz Pani Moniki Smoczyk Pana Michała Persa Pani Agaty Ślusarskiej Pani Justyny Sileckiej

ZOSTAŃ DOBRYM ANIOŁEM

Szanowni Państwo, koronawirus zatrzymał nas w domach i zdominował nasze codzienne życie. Okazuje się, że niektórym los pisze jeszcze trudniejszy scenariusz. U Pani Alicji Hreczyn, mamy jednej z naszych uczennic zdiagnozowano nowotwór złośliwy.

Sprawozdanie ze zbiórki pieniędzy „Razem dla Beatki”

Łączna kwota zebranych pieniędzy wyniosła 7 734,59 zł i 5€  

Zwieszenie zajęć w przedszkolu w dniach 6-24.05

Poniżej zamieszczamy informację o zawieszeniu zajęć.

Pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące wsparcia w trudnych sytuacjach rodzinnych. Zachęcamy do obejrzenia i udostępniania.

Wyniki rekrutacji do Przedszkola nr 191 na Rok Szkolny 2020/2021

Do Przedszkola nr 191 w Poznaniu w Roku Szkolnym 2020/2021 zakwalifikowało się 87 dzieci.

Zawieszenie zajęć – informacje

Zgodnie z rekomendacją Wydziału Oświaty Miasta Poznania Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 zawiesza zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo – wychowawcze w okresie od 11 marca do 10 kwietnia 2020r.

Zbiórka dla schroniska

Zachęcamy do udziału w zbiórce!