Strona główna / Przedszkole nr 191 /Aktualności

Zapraszamy do Przedszkola nr 191!

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dnia 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Była to okazja do świetnej zabawy. Na początku były poszukiwania w naszym otoczeniu przedmiotów w kropki.

Dzień Kropki w grupie czerwonej

Dnia 15 września w grupie czerwonej dobyło się wielkie świętowanie z okazji Dnia Kropki.

Jak wspierać dzieci w procesie zmiany?

By poznać odpowiedź na to pytanie, zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Informacja dla Rodziców Przedszkolaków

Drodzy Rodzice Przedszkolaków, zapraszamy dzieci od 1 września. Nasze przedszkole czynne jest od godziny 6.00 do 17.00.

Do widzenia, przedszkole!

„Już czas, już czas, odchodzimy, bo już szkoła woła nas. Tak nam smutno się rozstawać, chcielibyśmy cofnąć czas, lecz musimy pożegnać Was.” W środę, 30.06.2021r. odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania najstarszych dzieci z naszego przedszkola.

Zakończenie w grupie niebieskiej

Dnia 30.06.2021 grupa niebieska świętowała zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci otrzymały książki oraz pamiątkowe dyplomy.

Podsumowanie projektu „Zabawa Sztuką”

Szanowni Państwo mamy zaszczyt ogłosić, że Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Zabawa Sztuką” realizowany w naszym Przedszkolu dobiegł końca.

Zakończenie projektu „Idź, Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”

Drodzy rodzice w Przedszkolu nr 191 realizowaliśmy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Idź, Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”.

Dzień Dziecka w Grupie Niebieskiej

Pierwszego czerwca dzieci z grupy niebieskiej świętowały najważniejszy dzień w roku czyli Dzień Dziecka. Pogoda za oknem dopisała, więc dzień został uczczony na sportowo.

Dzień Dziecka w Grupie Żółtej

01.06.2021 roku obchodziliśmy najważniejsze święto DZIEŃ DZIECKA!! Tematem przewodnim tegorocznego święta był sport na wesoło.

Dzień Dziecka w Grupie Czerwonej

Dzień Dziecka to jeden z najszczęśliwszych dni wszystkich dzieci na całym świecie. Dlatego chcąc go uczcić, 01.06 w przedszkolu na naszych podopiecznych czekało wiele atrakcji.

Dzień Dziecka w Grupie Zielonej

“Kiedy się śmieje dziecko – śmieje się cały świat” J. Korczak Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki.

Rozstrzygnięcie konkursu „Zabawy sztuką”

Szanowni Państwo, w ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego w Przedszkolu nr 191 przeprowadzono konkurs pt. „Zabawy sztuką”.

Dzień Kosmosu

Kosmos Gdy zgasną wszystkie światła, a słońce oczy zmruży, Na niebie pojawi się mapa kosmicznej podróży. Ile gwiazd błyszczących i migoczących na niebie, Tyle odległych galaktyk i planet we wszechświecie.