Bal karnawałowy w Grupie Zielonej

Karnawał to czas radości i wspaniałej zabawy. Tegoroczny Bal Witaminek dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń. Sala grupy zielonej zmieniła się w warzywno-owocową krainę. W rytm wesołej muzyki bawiły się truskawki, papryka, brokuł, arbuz, brzoskwinia, kiwi, banan i pomidor. Nie zabrakło oczywiście słońca, ogrodnika, pszczoły oraz osób, które stały na straży całego balu czyli policjanta, rycerzy, wojowników oraz księżniczek. Duża aktywność dzieci oraz ich uśmiechnięte buzie podczas wspólnej zabawy i konkursów oznaczały bardzo udaną zabawę. Wesołym zakończeniem tego dnia był pokaz Magika, który zaskoczył całą grupę swoimi rewelacyjnymi sztuczkami.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie przepięknych i pomysłowych strojów dla swoich pociech.