Strona główna / SP NR 15 / Biblioteka

Bibliotekarz

Anna Szutowicz – Irten

Ewa Janas

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej w czasie epidemii w zgodzie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych   Uczniowie mogą korzystać z wypożyczalni w godzinach pracy biblioteki. Czytelnia jest wyłączona z użytku. W wypożyczalni może przebywać jednocześnie pięć osób (z wyjątkiem pracowników szkoły). Przed wejściem do wypożyczalni należy zdezynfekować ręce i […]

Regulamin konkursu bibliotecznego „Zostań autorem legendy”

REGULAMIN KONKURSU BIBLIOTECZNEGO „Zostań autorem legendy” Zapraszamy do udziału w konkursie bibliotecznym zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych!

Regulamin konkursu bibliotecznego „Dokończ baśń”

REGULAMIN KONKURSU BIBLIOTECZNEGO „Dokończ baśń” Zapraszamy do udziału w konkursie bibliotecznym zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych!

Regulamin konkursu plastycznego „Ilustracja do ulubionej baśni”

REGULAMIN KONKURSU BIBLIOTECZNEGO „Ilustracja do ulubionej baśni” Zapraszamy do udziału w konkursie bibliotecznym zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych!

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Tegoroczne hasło brzmi: „Baśnie i legendy z całego świata”. Zapraszamy wszystkich serdecznie do biblioteki szkolnej, gdzie można wypożyczyć wiele interesujących książek, także baśni i legend.

Pasowanie na czytelnika

W czwartek uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, podczas której zostali pasowani na czytelników.

Rozwiązanie konkursu „Wiosenna Sowa Biblioteczna”

Szanowni Państwo, 20 kwietnia nastąpiło rozwiązanie konkursu „Wiosenna Sowa Biblioteczna”.

Święto książki z biblioteką szkolną i DKK

Szanowni Państwo, kwiecień jest miesiącem niezwykłym dla bibliofilów i miłośników czytania książek. W tym czasie świętujemy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci oraz Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Akcje i konkursy czytelnicze w bibliotece szkolnej

Szanowni Uczniowie, przypominamy, że mimo przejścia na nauczanie zdalne klas I-III nadal trwają zaplanowane akcje czytelnicze i konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną.

Nowości w bibliotece szkolnej #11

Szanowni Uczniowie, na bibliotecznych półkach znalazły się kolejne nowości! Do zbiorów włączyłyśmy serię książek Halvdan Wiking Martina Widmarka, która z pewnością spodoba się wszystkim, który uwielbiają przygody i zagadki.