Bożonarodzeniowy Kiermasz Szkolny

13 grudnia odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców przy współpracy z Rodzicami oraz Uczniami naszej szkoły.

Zgodnie z przyjętą już tradycją tego dnia można było nabyć przeróżne, świąteczne ozdoby, które wykonane były przez Rodziców i Uczniów. Te najpiękniejsze sprzedały się w ciągu kilkunastu minut!
W holu szkoły stanęły niesamowite dekoracje świąteczne, wykonane przez całe klasy wraz z wychowawcami. Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe dekoracje klasowe przedstawia się następująco:

– w kategorii klas I-III
I miejsce – klasa IA
II miejsce – klasa IID
III miejsce – klasa IC

– w kategorii klas IV-VIII
I miejsce – klasa VA
II miejsce – klasa IVA
III miejsce – klasa VIB

– w kategorii grup przedszkolnych
I miejsce – Grupa Czerwona
II miejsce – Grupa Niebieska
III miejsce – Grupa Zielona
Przez cały wieczór dzieci mogły podchodzić do Świętego Mikołaja oraz wspólnie kolędować.
W przedświątecznym biegu każdy mógł zatrzymać się na chwilę korzystając z kawiarenki. Rodzice i dzieci chętnie kosztowali słodkości i słonych przekąsek.

Mariusz Mikołajczyk
Kronikarz szkolny