Strona główna / SP NR 15 / Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

DKK_2018_RGB

DKK styczeń

2 stycznia 2023 roku odbyło się kolejne spotkanie uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawialiśmy książkę Marty Józefyczyk ,,Nasz azyl”.

Spotkanie uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki

12 stycznia 2022r. odbyło się kolejne spotkanie uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki. Dyskutowaliśmy o problemach poruszanych w książce Clémentine Beauvais ,,Pasztety do boju!.

Dyskusyjny Klub Książki

7 listopada 2022r. uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się ponownie, aby wymienić się spostrzeżeniami na temat książki  Patricka Nessa ,,7 minut po północy.

Październikowe spotkanie DKK

3 października 2022r. odbyło się pierwsze spotkanie (w roku szkolnym 2022/2023) członków Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkanie DKK 6 czerwca 2022r. odbyło się ostatnie spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki w tym rokosz szkolnym.

Spotkanie DKK – Sylwia Stano ,,Oto jest Kaśka

23 maja 2022r. odbyło się kolejne spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki. Uczennice przeczytały książkę Sylwii Stano ,,Oto jest Kaśka.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się w poniedziałek 25 kwietnia 2022 roku. Uczennice  omawiały na nim książkę Amosa Oza Nagle w głębi lasu.

Spotkanie DKK

21 marca 2022r. odbyło się spotkanie uczestników należących do Dyskusyjnego Klubu Książki.

Wrześniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki za nami!

27 września w godzinach 16.30-17.30 odbyło się pierwsze lekturowe spotkanie klubu czytelniczego, podczas którego planowaliśmy działania DKK w roku szkolnym 2021/2022.