Drzwi Otwarte Strefa Zawodowców Volkswagen Poznań

13.04.2023 chętni uczniowie z klas ósmych uczestniczyli w Drzwiach Otwartych Strefa Zawodowców Volkswagen Poznań w Centrum Szkoleniowym w Swarzędzu.
Firma Volkswagen Poznań jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce. Podczas drzwi otwartych uczniowie mieli okazję zapoznać się z topowymi zawodami przyszłości takimi jak automatyk (z elementami mechatroniki), elektromechanik pojazdów samochodowych, mechatronik (z elementami odlewnictwa) czy mechanik precyzyjny. Na specjalnie przygotowanych strefach uczniowie mogli spróbować swoich sił i sprawdzić się na danym stanowisku. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się strefa VR-rozszerzonej rzeczywistości. Ponadto podczas wydarzenia była możliwość uczestniczenia w spotkaniu z doradcą zawodowym.
Dziękujemy firmie Volkswagen Poznań za możliwość udziału w wydarzeniu oraz za profesjonalną i ciekawą organizację przedsięwzięcia.