Drzwi otwarte

Dnia 25.02.2019 w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w oddziałach przedszkolnych i klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitała pani wicedyrektor Krystyna Hakowska, która przekazała informacje dotyczące naboru do przedszkola i klas pierwszych. Następnie wszyscy wysłuchali krótkiego koncertu przygotowanego przez uczniów klas VIII. Podczas zwiedzania szkoły i przedszkola na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły (plastyczne, muzyczne, matematyczne, doświadczenia przyrodniczo -fizyczne), natomiast rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami, psychologiem szkolnym.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas!

To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego Przedszkole 191