Festyn rodzinny

W piątkowe popołudnie odbył się w naszej szkole rodzinny festyn zorganizowany przez Radę Rodziców. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzieci i ich rodzice mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach. W czasie festynu dużą popularnością cieszyły się: kawiarenka, stoisko z watą cukrową oraz pchli targ, gdzie można było znaleźć najróżniejsze skarby. Bardzo atrakcyjna okazała się możliwość zmiany wyglądu na stoisku z warkoczykami, tatuażami oraz malowaniem twarzy. Do wydarzenia także przyłączyli się harcerze, którzy zachęcali do wspólnej zabawy, była to też dobra okazja, aby poznać ich formację i stać się jednym z nich.

Rada Rodziców bardzo dziękuje wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Dzieciom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg festynu i dyskoteki. Dziękujemy także organizacjom i firmom:174 PDHHetman, Aktywne Piątkowo, CIL Piątkowo-Północ, Fielmann , STAG .

W czasie festynu wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowali zbiórkę pieniędzy na karmę dla bezdomnych kotów, którymi opiekuje się jedna z mieszkanek naszego osiedla. Dzięki hojności ofiarodawców zebrano aż 300 złotych. Bardzo dziękujemy!