Strona główna /Dla rodzica

Zachowania ryzykowne młodzieży

JAK JE ROZPOZNAĆ? CZY MOJE DZIECKO JEST W GRUPIE RYZYKA?

Samookaleczenia dzieci i młodzieży

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez panią Martę Walczak, szkolnego psychologa.

Rosnąca przemoc wśród najmłodszych

Przekazuję Państwa uwadze niezwykle ważny temat, który szczegółowo omawiają specjaliści z Fundacji „Dajemy dzieciom siłę”. Zachęcamy do lektury tego krótkiego artykułu. Agnieszka Isańska, pedagog

Jak reagować na zmiany nastroju nastolatka?

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat komunikacji i budowania prawidłowych relacji z nastolatkami.

Jak wspierać dzieci w procesie zmiany?

By poznać odpowiedź na to pytanie, zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Zaburzenia przetwarzania sensorycznego u dzieci w wieku przedszkolnym

Hejt w internecie

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Jak rozmawiać z dzieckiem?

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Dobry sen – najlepszy sprzymierzeniec dzieci

Dobry sen jest jednym z trzech podstawowych filarów życia – obok zbilansowanej diety i regularnie podejmowanej aktywności fizycznej.

Gotowość szkolna absolwenta przedszkola

Zapraszam rodziców dzieci 6-letnich do zapoznania się z prezentacją dotyczącą „Gotowości szkolnej”, która omawiana była podczas ostatniego zebrania dla rodziców. Jej treść może być też ciekawą inspiracją dla tych, którzy mają w domu młodsze przedszkolaki lub uczniów klas 1 i  2.