Kiermasz bożonarodzeniowy

W piątek 8 grudnia 2017rw Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 zgodnie ze szkolną tradycją odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Była to okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia kilku miłych chwil w towarzystwie przyjaciół. Już od rana czuliśmy przedświąteczną atmosferę. Przygotowania do kiermaszu rozpoczęły się dużo wcześniej, i oto w ten dzień mogliśmy zaprezentować to wszystko, co udało się nam stworzyć. Choinki, stroiki, kolorowe szyszki przeróżne ozdoby świąteczne lśniły i kusiły wszystkich przybyłych do szkoły gości. Jedna z sal lekcyjnych została zamieniona w przytulną kawiarenkę, gdzie było można delektować się doskonałym ciastem i aromatyczną kawą. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie w kiermaszową akcję, gratulujemy wytrwałości i ofiarnej pracy podczas przygotowania ozdób świątecznych.