Koncert świąteczny

17 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się Koncert świąteczny.

Dzięki zaangażowaniu wielu, udało nam się zgromadzić kilkadziesiąt osób, które podzieliły się z publicznością swoimi talentami. W koncercie wzięli udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele ZSP nr 6. Myślimy, że to też sprawiło wszystkim dużo radości. Mieliśmy okazję usłyszeć wielu solistów i chór nauczycielsko-uczniowski. Instrumentaliści grający na gitarach, flecie, cajonie, akordeonie, klarnecie i instrumentach klawiszowych niewątpliwie dodawali niezwykłego uroku wykonywanym utworom. Taki projekt wymaga pracy wielu osób, które pozostają niewidoczne, ale dla nas nie są anonimowe. Wspaniale zadziałała cała ekipa techniczna, od przygotowania sali, poprzez obsługę gości i wiele innych prac, które były niezbędne, aby wszystko zostało dobrze przygotowane i aby nasi Goście czuli się u nas dobrze. Koncertowi towarzyszyła sprzedaż ozdób świątecznych, a dla łasuchów przygotowane były przepyszne, własnoręcznie wypiekane ciasta. Koncert przyniósł wiele radości wszystkim, zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie, specjalnie wybudowanej z tej okazji sceny. Nie zabrakło też łez wzruszenia – bo czyż nie jest wzruszające oglądanie własnego dziecka, które z pełnym zaangażowaniem występuje wraz ze swoimi nauczycielami, kolegami i koleżankami? Atmosfera udzieliła się wszystkim i mamy nadzieję, że ten koncert pozostanie w pamięci i sercach wielu na długi czas.

Dziękujemy Pani Dyrektor, Krystynie Hakowskiej, za współudział w tym projekcie, szczególnie za zaangażowanie w tworzeniu sceny!!! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Nauczycielom i Pracownikom szkoły, Rodzicom, a przede wszystkim Uczniom SP nr 15!!! Dziękujemy tak licznie zgromadzonej i żywo reagującej publiczności!!! Dziękujemy za każde wsparcie i dobre słowo!!!

Do zobaczenia przy następnym projekcie!
Monika Smoczyk i Marcin Cieśliński