Majsterkowo

Dnia 13 marca grupa starszaków brała udział w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez pracowników Castoramy. Przedszkolaki podczas zajęć samodzielnie składały ciężarówkę z drewnianych elementów. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki podczas zajęć posługiwały się młotkiem i z wielkim zaangażowaniem skupiły się na technicznej pracy. Po ukończonej pracy dzieci zwiedzały sklep, oraz miały możliwość dowiedzieć się do czego służą różne specjalistyczne maszyny. Zafascynowane oglądały jak działa pilarka, czy zgrzewarka do drewnianych płyt. Następnie udaliśmy się do podziemi Castoramy. Zwiedzaliśmy magazyn, oraz piwnicę sklepu. Przedszkolaki były dumne ze swojej pracy a przy tym poznały różne techniczne urządzenia znajdujące się w sklepie.