Mikołaj

Przedszkolaki z grupy czerwonej oraz żółtej odwiedził długo wyczekiwany gość – święty Mikołaj.

Dzieci bardzo ciepło go przyjęły. Śmiało zaśpiewały piosenki oraz wyrecytowały wierszyki, chętnie wysłuchały ciekawostek jakie opowiedział miły gość. Podczas radosnego spotkania Mikołaj obdarował dzieci prezentami i obiecał, że powróci do przedszkola za rok! Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze, na twarzach dzieci malowała się wielka radość.

Grupa żółta ochoczo zabrała się za sklejanie piernikowych domków, które znalazła w prezentowych paczkach. Kolejnego dnia dzieci dekorowały swoje domki kolorowymi i słodkimi ozdobami. Grupa czerwona z ciekawością czytała książeczki, które dostała od Mikołaja. Po otwarciu okienek odkrywała kolejne niespodzianki.