MIKOŁAJKI

Grupa żółta spędziła Mikołajki w bardzo świątecznym i radosnym nastroju. Prezentów i niespodzianek nie było końca. Wspólne zabawy przy muzyce i śpiewie, zabawy sensoryczne, rozbudzające zmysł dotyku, zagadki, opowieść o Królowej Śniegu, zabawy plastyczne oraz wspólne ubieranie choinki wprowadziły dzieci w świąteczny okres oczekiwania świąt Bożego Narodzenia.

Dzień 6 grudnia był również dla grupy niebieskiej pełen atrakcji. Dzieci z grupy IV bawiły się w detektywów, idąc śladem pozostawionych przez Świętego Mikołaja tropów. Towarzyszyły nam również zabawy interaktywne, a także rozbrzmiewająca przez cały dzień świąteczna muzyka. Dzieci zapoznały się również z historią Mikołaja, a także wykonały jego podobiznę. Tego dnia grupa niebieska zamieniła choinkę w piękne, kolorowe drzewko. Przedszkolaków odwiedzili liczni pomocnicy Świętego Mikołaja 😊 najwięcej radości zapewniła dzieciom Pani Wicedyrektor, która przybyła z licznymi prezentami. Uśmiech w tym dniu nie schodził dzieciom z twarzy.