Nowości w bibliotece szkolnej #6

Szanowni Uczniowie,

nie lada gratka dla fanów zagadek i tajemnic – do zbiorów naszej biblioteki szkolnej dołączyła seria Biuro Detektywistyczne nr 2 autorstwa Jørn Lier Horst.

Autor jest norweskim pisarzem, uznany autor kryminałów, w tym książek dla najmłodszych czytelników. W serii wydawanej przez Wydawnictwo Media Rodzina ukazały się następujące tytuły:

• Operacja Burzowa Chmura
  • Operacja Człowiek w Czerni
  • Operacja Zachód Słońca
  • Operacja Żonkil
  • Operacja Wyspa
  • Operacja Podmuch Wiatru
  • Operacja Posąg
  • Operacja Reklamówka
  • Operacja Cyrk
  • Operacja Zjawa
  • Operacja Pirat
  • Operacja Mumia
  • Operacja Wrak
  • Operacja Złoto
  • Operacja Królowa Dżungli
  • Operacja Czarny Las
  • Operacja Rupieciarz
  • Operacja Bałwan

O czym jest seria Operacje… ?

Poznajcie młodych detektywów, którzy zawsze są na posterunku! Tiril i Oliver to bohaterowie nowej, detektywistycznej serii dla dzieci. W ich małym, miłym miasteczku Elvestad czasami dzieją się dziwne rzeczy. Wyjaśniając te tajemnice, rozwiązują zagadki, z którymi nie mogą poradzić sobie dorośli policjanci!Autorem serii jest Jorn Lier Horst, norweski pisarz i uznany autor powieści kryminalnych dla dorosłych. Serdecznie polecamy i zapraszamy do wypożyczania!

Zachęcamy do zamawiania książek. W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w szkole, nadal korzystamy z opcji zamawiania. Wystarczy przesłać wiadomość na Librusie, a o tym, kiedy książka będzie gotowa do odbioru w portierni, zawsze zostaniecie poinformowani.

Pracownicy biblioteki szkolnej