Projekt Wielokulturowość -Tolerancja-Pomoc

Zbliżamy się nieuchronnie do końca projektu .Dzisiaj był bardzo przyjemny dzień pełen niespodzianek dla kolegów, koleżanek i nauczycieli.

Były klasy, które zorganizowały loterie fantowe oraz uczniowie, którzy indywidualnie przygotowali niespodzianki dla swoich kolegów.

To miłe, ale pamiętajmy ,że nie to jest najważniejsze, ponieważ jak zapewne zauważyliście dzięki uśmiechowi i pamiętaniu o uprzejmości nasz pobyt w szkole stał się przyjemniejszy.

Jednak nie możemy zapomnieć o sprawach, których dotyczyły lekcje wychowawcze w tym tygodniu o dobru, różnorodności ludzi i ich akceptacji.

Jutro ostatni dzień projektu w czasie, którego chcemy zwrócić uwagę na nasza Ziemię – złóżmy jej życzenie i zacznijmy zmieniać stosunek do środowiska od siebie !

Do jutra Magdalena Koczorowska