Strona główna / SP NR 15 / Sport w szkole

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca

Arkadiusz Gołaś

Hetman Sobieski na Turnieju!

Nowy Rok i już wygrana na koncie naszych siatkarek!

Pożegnanie z Ligą Piłki Ręcznej

Zakończyliśmy tegoroczny udział w Szkolnej Lidze Piłki Ręcznej „Szkraby” organizowanej przez Klub MKS Poznań.

Nasze Siatkarki

W dniu 02.12.2021 roku odbył się mecz w ramach Mistrzostw Miasta Poznania – Igrzyska Dzieci w Siatkówce dziewcząt

Kolejny sukces sportowy!

Mamy to! 3 miejsce w Poznaniu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt w Tenisie Stołowym!

Nasi piłkarze !

W dniu 18 listopada 2021 roku, chłopcy klasy 1A wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

„Moja sprawność motoryczna”

Był to program, który umożliwił uczniom nauczania początkowego poznać składowe sprawności motorycznej a co najważniejsze sprawdzić swoje możliwości fizyczne.

Zakończenie projektu „Moja sprawność motoryczna”.

Dnia 9.11.2021 uczniowie klas 1-3 zakończyli zajęcia sportowe w ramach projektu „Moja sprawność motoryczna”.

Ruszyła Szkolna Liga Piłki Ręcznej – „Szkraby”

Za nami drugi turniej w ramach Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej  w której to chłopcy z klas II i III zdobywają pierwsze punkty.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

W dniu 27.10.2021 Uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

Finał Mistrzostw Wielkopolski w Kaliszu

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Finału Mistrzostw Wielkopolski!