Strona główna / SP NR 15 / Sport w szkole

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca

Arkadiusz Gołaś

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Turniej Piłki siatkowej w SP15. Rozegraliśmy dwa mecze, które zakończyły się Naszym zwycięstwem i tym samym przechodzimy do kolejnego etapu Igrzysk Mlodzieży Szkolnej! Brawo dziewczyny, brawo trener!

Turniej Mini Piłki Siatkowej

Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej chłopców

Za nami I etap Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców. Miło mi poinformować, że po bardzo dobrej grze i rewelacyjnej postawie bramkarza awansowaliśmy do II etapu rozgrywek. Brawo!!

Od roku szkolnego 2022/2023 w SP 15 mamy na każdym poziomie klasę sportową.

Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej

15 listopada reprezentanci szkoły zagrali półfinały halowego turnieju piłki nożnej.

IV Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

29.09.2022 odbywał się IV Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców Po bardzo zaciętych meczach wyłoniliśmy zwyciezców rozgrywek:

Zmieniamy się dla Was!

Wakacje od nauki, a u Nas duże zmiany.

Obóz Sportowo-Muzyczny z SP 15

Kolejny raz jesteśmy w Koźminie Wklp. na obozie muzyczno-sportowym.

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Zakończyliśmy rozgrywki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Po bardzo trudnych meczach uplasowaliśmy się w tym roku na wysokim czwartym miejscu.