Strona główna / SP NR 15 / Sport w szkole

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca

Arkadiusz Gołaś

Finał Mistrzostw Wielkopolski w Kaliszu

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Finału Mistrzostw Wielkopolski!

Turniej piłki nożnej

W dniu 2 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki nożnej na szczeblu powiatowym.

Hetman Sobieski – awans do III rundy rozgrywek o Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom Hetman Sobieski oraz trenerowi awansu do  III rundy rozgrywek o Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego!

Sukces Ucznia klasy VIIIb

Szanowni Państwo, miło nam  poinformować, że Jakub Konieczny – uczeń klasy 8b w dniu 6 marca 2021 r. zdobył tytuł V-ce Mistrza Wielkopolski kadetów w boksie w wadze 52kg.

Trener piłki nożnej w świetlicy 108

W dniu 26 lutego 2021 r. trener piłki nożnej pan Przemysław Otuszewski opowiedział o swojej przygodzie ze sportem, o sukcesach zawodowych i jak to się stało, że został trenerem.

WIZYTA NAUCZYCIELA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W ŚWIETLICY 108

W dniu 16 lutego 2021 r. odwiedziła naszą świetlicę Pani Joanna Koska.

Turniej Noworoczny Hetman Sobieski

Dziewczyny z klubu Hetman Sobieski nie próżnują!

Hetman Sobieski na podium!

Sukces na turnieju w Gostyniu. HETMAN SOBIESKI zajął

Zwycięzcy Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej

W innej niż zawsze scenerii zakończyła się Szkolna Liga Piłki Ręcznej. Bez meczu finałowego, kibiców, oficjalnego zakończenia, ale jednak z medalami i uśmiechem na twarzy.

II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

30 września 2020 roku odbył się II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Do zawodów zgłosiło się 24 zawodników, 9 dziewcząt i 15 chłopców.