Strona główna / SP NR 15 / Sport w szkole

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca

Arkadiusz Gołaś

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Zakończyliśmy rozgrywki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Po bardzo trudnych meczach uplasowaliśmy się w tym roku na wysokim czwartym miejscu.

Dzień dziecka SP15

W dniu 1 czerwca obchodziliśmy w Naszej szkole SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA!

Aktywna szkoła – Aktywna przerwa

W dniach 30.05 – 3.06 w Naszej szkole odbyła się akcja „Aktywna szkoła – Aktywa przerwa”. Celem projektu było kształtowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz popularyzacja spędzania czasu wolnego w ciekawy i kreatywny sposób.

Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych 2022

Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych 2022. Nasza Szkoła zajęła VII miejsce w Polsce. To ogromny sukces!

SP 15 znowu najlepsze!!!

W dniu 20.05.2022 odbył się Turniej Enea Mini Cup! Nasze uczennice wzięły udział w dwóch kategoriach turnieju:

I miejsce w Wielkopolskich Igrzyskach Dzieci – Siatkówka Dziewcząt

SP 15 najlepszą szkołą w Wielkopolsce!!! Brawo Brawo Brawo!

Awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski

SP 15 Najlepsza Szkoła- Najlepsze siatkarki

Sukces piłkarzy ręcznych!

Kolejny sukces reprezentacji szkoły w piłce ręcznej. Po zaciętych spotkaniach zawodnicy SP 15 awansowali do Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Koszykówka SKS w SP15

Międzynarodowy Dzień Tańca