Strona główna / SP nr 15 /Świetlica szkolna

TYDZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W ŚWIETLICY

Po zmaganiach ortograficznych przyszedł czas na zadania matematyczne

WARSZTATY WIKLINIARSKIE

11.06.2019 r.odbyły się w naszej świetlicy warsztaty z użyciem materiału przyrodniczego, jakim jest wiklina.

PRZEDSTAWIENIE PT. ,,RATUJMY NASZĄ PLANETĘ

Dzieci uczęszczające na kółko przyrodnicze zaprezentowały  przedstawienie na temat stanu naszej planety Ziemi

ZAJĘCIA Z PANEM ADAMEM GATNIEJEWSKIM

Dnia 23.05.2019 r.po raz drugi w tym roku szkolnym gościł u nas pan Adam Gatniejewski -miłośnik ptaków -jerzyki.

Spotkanie z pielęgniarką

14.05.2019 r. gościliśmy szkolną panią pielęgniarkę, która poinstruowała dzieci jak należy poprawnie myć zęby.

TYDZIEŃ ORTOGRAFICZNY W ŚWIETLICY

II tydzień maja  w świetlicy ,to ,, Tydzień ortograficzny”.

Światowy Dzień Misia

Z okazji Światowego Dnia Misia w świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs Mój Pluszowy Miś.

Zajęcia przyrodnicze

Dnia 6 listopada 2018 r. zorganizowane zostały dla dzieci uczęszczających do świetlicy zajęcia przyrodnicze

Kiszenie ogórków

Dzisiaj kisiliśmy w świetlicy  ogórki.

WIZYTA PRACOWNIKÓW ZM GOAP W ŚWIETLICY

W dniu 17.10.2018 r. w świetlicy 108 gościliśmy pracowników

BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE

Przez tydzień w świetlicy 108 prowadzone były zajęcia z zakresu bezpieczeństwa.

„MAMA TO PRZYJACIEL Z KTÓREGO SIĘ NIE WYRASTA”

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki uczniowie świetlicy 108 składają wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia:

Dzień Higienicznej Toalety

„Dzień Higienicznej Toalety” – tak brzmiało hasło przewodnie  dnia zorganizowanego w świetlicy 108 w ramach konkursu Domestos – Wzorowa Łazienka.

Świetlicowy konkurs znajomości gwary poznańskiej „Szneka z glancem”

W dniu 20 kwietnia w świetlicy 108 odbył się konkurs znajomości gwary poznańskiej „Szneka z glancem”

DZIEŃ PIZZY

Krótko przed feriami zimowymi „upiekliśmy” przepyszne pizze.