Strona główna / SP nr 15 /Świetlica szkolna

Święto 3 Maja w świetlicy 108

W świetlicy 108 uczniowie wykonali pracę plastyczną związaną z Świętem 3 Maja.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Wielkanocny Zajączek”

Miło nam poinformować, że w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Wielkanocny Zajączek” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 19 w Poznaniu, uczennice z klasy 2C Alicja Kozłowska i Julia Majda zdobyły I miejsce.

Dzień Ziemi w świetlicy 108

Dzień Ziemi jest w eko-kalendarzu obchodzony w dniu 22 kwietnia.

Ozdoby wielkanocne w świetlicy 108

W świetlicy 108 uczniowie przez dwa tygodnie wykonali różne ozdoby świąteczne m.in. baranki wielkanocne, zajączki na zasadzonej rzeżusze, koszyczki na jajka i kartki wielkanocne.

Warsztaty malowania motyli dla Hospicjum Palium w świetlicy 108

Symbolami tego Hospicjum są motyle. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca wolontariusza.

Dzień Kobiet w świetlicy 204

Jak co roku, tak i w tym chłopcy złożyli szczere życzenia koleżankom z okazji ich święta.

Świat bez wojen! Zajęcia w świetlicy 204

W obliczy tak ogromnej tragedii, jaka dotknęła Ukrainę, dzieci ze świetlicy 204 przygotowały niebieskie i żółte serduszka dla Ukrainy

Balik karnawałowy w świetlicy 204

17 lutego odbył się balik karnawałowy w świetlicy 204, długo wyczekiwany przez dzieci.

Balik walentynkowo-karnawałowy w świetlicy 108

W dniu 14 lutego 2022 r. odbył się balik walentynkowo-karnawałowy przy słodkościach w świetlicy 108.

„Warsztaty bombkowe” w świetlicy 204

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla wszystkich. W świetlicy 204 dzieci wykonały papierowe bombki z bloku technicznego, ze swoim zdjęciem dla najbliższych.

Ogłoszenie wyników świetlicowego konkursu plastycznego pt: „ Ekologiczny świecznik bożonarodzeniowy”.

W dniu 17 grudnia 2021r.  w świetlicy 108 zostały ogłoszone wyniki świetlicowego konkursu plastycznego pt: „ Ekologiczny świecznik bożonarodzeniowy”.

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt: „ Kredki w krajobrazie jesiennym”

W dniu 16 grudnia 2021r. w świetlicy 108 zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt: „Kredki w krajobrazie jesiennym”.

Mikołajki

Dzieci ze świetlicy 204 zostały obdarowane prezentami, które zostawił św. Mikołaj dla grzecznych dzieci szóstego grudnia.

Mikołajki w świetlicy 108

W dniu 6 grudnia 2021r. obchodziliśmy w świetlicy 108 Mikołajki.

Andrzejki

30 listopada 2021 r. zapanowała magiczna atmosfera w świetlicy 108 ponieważ świętowane były Andrzejki, przy muzyce i słodkościach.

Wróżby andrzejkowe

Andrzejki, czyli wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada – w wigilię św. Andrzeja, patrona Szkocji.