Strona główna / SP nr 15 /Świetlica szkolna

Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy 108

W dniu 15 września 2022 r. po raz kolejny w świetlicy 108 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Wakacje!

24czerwca – dzień wyczekiwany przez wszystkich uczniów.

Hawajski Piknik w świetlicy 204

13 czerwca- w ten dzień w świetlicy 204 zorganizowałyśmy dzieciom „Hawajski Piknik”. Wcześniej przygotowałyśmy dekorację w stylu słonecznych Hawajów: kolorowe kwiaty, ananasy i kwiatowe naszyjniki.

Praca woźnego omówiona w świetlicy 108

W dniu 8 czerwca 2022 r. Pan Rafał Troszczyński odwiedził świetlicę 108 opowiadając na czym polega jego praca w szkole.

Dzień Chemika w świetlicy 10

W dniu 2 czerwca 2022 r. obchodziliśmy Dzień Chemika w świetlicy 108.

Dzień Dziecka w świetlicy 204

1 czerwca to dzień, w którym promuje się świętowanie praw każdego dziecka na świecie.

Międzynarodowy Dzień Dziecka w świetlicy 108

W dniu 1 czerwca 2022 r. w świetlicy 108 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiony w 1954r. przez  Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych i obchodzony od 1955r. w różne dni roku w różnych krajach członkowskich ONZ.

Święto 3 Maja w świetlicy 108

W świetlicy 108 uczniowie wykonali pracę plastyczną związaną z Świętem 3 Maja.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Wielkanocny Zajączek”

Miło nam poinformować, że w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Wielkanocny Zajączek” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 19 w Poznaniu, uczennice z klasy 2C Alicja Kozłowska i Julia Majda zdobyły I miejsce.

Dzień Ziemi w świetlicy 108

Dzień Ziemi jest w eko-kalendarzu obchodzony w dniu 22 kwietnia.

Ozdoby wielkanocne w świetlicy 108

W świetlicy 108 uczniowie przez dwa tygodnie wykonali różne ozdoby świąteczne m.in. baranki wielkanocne, zajączki na zasadzonej rzeżusze, koszyczki na jajka i kartki wielkanocne.

Warsztaty malowania motyli dla Hospicjum Palium w świetlicy 108

Symbolami tego Hospicjum są motyle. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca wolontariusza.

Dzień Kobiet w świetlicy 204

Jak co roku, tak i w tym chłopcy złożyli szczere życzenia koleżankom z okazji ich święta.

Świat bez wojen! Zajęcia w świetlicy 204

W obliczy tak ogromnej tragedii, jaka dotknęła Ukrainę, dzieci ze świetlicy 204 przygotowały niebieskie i żółte serduszka dla Ukrainy

Balik karnawałowy w świetlicy 204

17 lutego odbył się balik karnawałowy w świetlicy 204, długo wyczekiwany przez dzieci.

Balik walentynkowo-karnawałowy w świetlicy 108

W dniu 14 lutego 2022 r. odbył się balik walentynkowo-karnawałowy przy słodkościach w świetlicy 108.