Strona główna / SP nr 15 /Świetlica szkolna

Dzień Pluszowego Misia

Pluszaki to nieodłączna część dzieciństwa, dlatego 25 listopada obchodzimy „Dzień Pluszowego Misia”.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który służy propagowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji.

Dzień Kredki

22 listopada to Dzień Kredki czyli święto dla najmłodszych dzieci. To właśnie one mogą wyrazić swoje myśli i uczucia poprzez rysunki.

Dzień Kredki

W dniu 15 listopada 2021r. w świetlicy 108 obchodziliśmy Dzień Kredki.

Święto Niepodległości w świetlicy 108

Dzień 11 listopada przypomina nam, że wolność i niepodległość raz zdobyta nie jest nam dana na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować.

Dzień Jeża

W dni 10 listopada 2021 r. obchodziliśmy w świetlicy 108 Międzynarodowy Dzień Jeża

Wizyta pani psycholog Marty Walczak w świetlicy 108

W dniu 28 października 2021 r. w ramach doradztwa zawodowego odwiedziła naszą świetlicę pani psycholog Marta Walczak, która odpowiedziała na pytanie: „W jakiej sytuacji i kto powinien zgłosić się do psychologa?”.

Pamiętamy o naszych bliskich

W świetlicy 108 uczniowie wykonali pracę plastyczną przedstawiającą zapalone znicze symbolizujące pamięć o bliskich zmarłych.

Wizyta Pani Wicedyrektor w świetlicy 108

W dniu 22 października 2021r. odwiedziła naszą świetlicę pani wicedyrektor Paulina Lewandowska w ramach doradztwa zawodowego.

Jesienne zbiory

Jesień to pora zbiorów owoców i warzyw, z których przygotowujemy liczne przetwory. Dzieci ze świetlicy 204 różnymi technikami plastycznymi wykonały ciekawe prace, którymi udekorowaliśmy salę.

Dzień Chłopaka w świetlicy 204

Jak co roku dziewczynki przygotowały piękne laurki z życzeniami dla wszystkich chłopców.

Dzień kropki w klasach 1-3

Dnia 15 września 2021  r. podczas lekcji, jak i zajęć w świetlicy obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Wyróżnienia i nagrody w świetlicy 204

W bieżącym roku szkolnym udało nam się podsumować całoroczną pracę i zaangażowanie uczniów, wyłonić Super Świetlików oraz przyznać inne wyróżnienia. Super Świetlikami zostali następujący uczniowie:

Letni piknik w świetlicy 204

22 czerwca w świetlicy 204 zorganizowaliśmy piknik. Z warzyw i owoców wspólnie przygotowaliśmy zdrową przekąskę.

Międzynarodowy Dzień Dziecka w świetlicy 204

1 czerwca to dzień najbardziej lubiany i wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

Wyniki międzyświetlicowego konkursu plastycznego „Łąka z bliska – poznajemy jej mieszkańców”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt.: „ŁĄKA  Z  BLISKA–POZNAJMY  JEJ  MIESZKAŃCÓW”