Szkolna Dyskoteka

Na czwartek 28.04.2022 z niecierpliwością czekali prawie wszyscy uczniowie. DYSKOTEKA! Nie nadążano z produkcją biletów. Ostatecznie ilość uczestników (168) przerosła najśmielsze marzenia Organizatorów, którymi były klasy 8a i 8b z wychowawcami oraz Rada Rodziców.
Tak dobrej zabawy nie było już od dawna. Belgijka, Makarena, Uptown funk okazały się największymi hitami tanecznymi. Była też nauka tańców prowadzona przez naszą panią geograf , a jednocześnie profesjonalną tancerkę – Dominikę Jasik – oraz konkursy przygotowane przez klasy ósme. Do tego dobra muzyka zebrana przez ósmoklasistów (również z Waszych propozycji) , aktywne prowadzenie -DJ Marcin Cieśliński – i pyszne wypieki w kawiarence dowodzonej przez rodziców.
Brawo dla Uczniów za tak
liczne, aktywne uczestnictwo i… odpowiednie zachowanie. Prawie nikt nie podpierał ścian, niektórym natomiast wszczepiono jakieś dodatkowe akumulatory, bo nie schodzili z parkietu w ogóle.

A oto, co udało się podejrzeć okiem aparatu…