„TO CO DLA NAS WAŻNE”

Uroczystość 35-lecia istnienia naszej szkoły odbyła się 26.10.2018r.  Licznie uczestniczyli

w niej zaproszeni goście przedstawiciele władz, kuratorium oświaty, uczniowie, rodzice oraz absolwenci.

Spotkanie było okazją do wspomnień i rozmów na temat szkoły i jej osiągnięć.

Dyrektor Ewa Ostrowska podzieliła się z zebranymi swoimi doświadczeniami z wieloletniej pracy i zmian, jakie zaszły w placówce. Przedstawiła ideę szkoły i jej osiągnięcia.  Zmiany zachodzące na przestrzeni lat można było obejrzeć na przygotowanym przez p. Magdalenę Zasadzińską oraz p. Paulinę Gospodarek  filmie.

Po licznych gratulacjach i życzliwych słowach od zebranych gości, na temat rodzinnej i przyjaznej atmosfery jaka panuje w naszej szkole wszyscy z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli program artystyczny, przygotowany przez uczniów i dzieci z przedszkola pod okiem p.Dariusza Stockiego. Na koniec, wszyscy zebrani goście udali się na bankiet.

Udostępnij