Warsztaty rodzinne

Dnia 31 maja Grupa Starszaków przedstawiła rodzicom krótki występ z okazji najważniejszego święta – „Dnia Mamy i Taty”.

Dzieci zaprezentowały piosenki, wierszyki, oraz taniec ludowy. Kolejną częścią atrakcji były warsztaty, podczas których dzieci wspólnie z opiekunami mogły wykonać prezenty dla rodziców. Dla taty powstawały kolorowe przyborniki na narzędzia, a dla mamy piękne kwieciste doniczki ozdabiane techniką decoupage. Na koniec Przedszkolaki sadziły wraz z rodzicami kwiatki. Wszyscy uczestnicy spotkania z ochotą zaangażowali się w proponowane zadania. Wspólnie utworzyli piękne prace. Przy okazji rodzice i ich pociechy miały możliwość zintegrować się ze sobą nawzajem. Sympatyczna atmosfera, brak pośpiechu, sprawiły że wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko.