Wizyta klasy IIIc w Radio „POZNAŃ”

W październiku uczniowie klasy III c odwiedzili Radio Poznań na ulicy Berwińskiego, gdzie mieli okazję poznać pracę ludzi, których na co dzień lubimy słuchać, którzy przekazują nam ciekawe informacje i dostarczają rozrywki, ale ich nie widzimy Poznaliśmy pracę prezentera radiowego, korespondenta, montażysty, dźwiękowca i osoby, które te zawody wykonują. Dzieci miały okazję wejść do studia nagrań i zaśpiewać znane piosenki, które później odtworzone zostały na antenie. Widzieliśmy w jaki sposób montuje się nagranie lub wywiad i poznaliśmy różne radiowe triki. Uwieńczeniem spotkania było wykonanie pamiątkowych zdjęć. Klasa otrzymała także drobne upominki. Po tej wizycie już dziś niektórzy marzą, aby w przyszłości pracować w radiu.