Wyprawka Przedszkolaka

WYPRAWKA DO PRZEDSZKOLA DLA 3 LATKA

1. Worek z dodatkową odzieżą (bielizna, skarpetki, spodnie/leginsy, koszulka ok. 3- 4 sztuki).
  2. Obuwie na zmianę (również zapasowe w worku).
  3. Pościel (poduszka, kołderka, koc) o wymiarach ok.130 cm/60 cm lub poszewka na koc o wymiarze 250 x 130.
  4. Worek ze strojem gimnastycznym (krótkie spodenki, bluzka bawełniana z krótkim rękawem, obuwie gimnastyczne).
  5. Chusteczki higieniczne oraz nawilżane (systematyczne uzupełnianie raz w miesiącu).
  6. Kwota 50 zł. na rok, na zakup wyposażenia niezbędnych materiałów plastycznych do wpłacenia na zebraniu u wybranego spośród rodziców skarbnika.
  7. Zeszyt 16 kartkowy do wpisywania ważnych informacji (zeszyt- podpisany, prosimy o wypisanie osób upoważnionych do odbioru dziecka oraz ich numerów telefonów kontaktowych).

WYPRAWKA DLA POZOSTAŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW

1. Worek z dodatkową odzieżą (bielizna, skarpetki, spodnie/leginsy, koszulka 2-3 sztuki).
  2. Obuwie zamienne.
  3. Worek ze strojem gimnastycznym (krótkie spodenki, bluzka bawełniana z krótkim rękawem, obuwie gimnastyczne).
  4. Chusteczki higieniczne oraz nawilżane (systematyczne uzupełnianie raz w miesiącu).
  5. Kwota 50 zł. na rok, na zakup wyposażenia niezbędnych materiałów plastycznych do wpłacenia na zebraniu u wybranego spośród rodziców skarbnika.
  6. Zeszyt 16 kartkowy do wpisywania ważnych informacji (zeszyt- podpisany, prosimy o wypisanie osób upoważnionych do odbioru dziecka oraz ich numerów telefonów kontaktowych).

WSZYSTKIE RZECZY PRZYNOSZONE DO PRZEDSZKOLA MUSZĄ BYĆ PODPISANE IMIENIEM I NAZWISKIEM DZIECKA.