Wyróżnienia i nagrody w świetlicy 204

W bieżącym roku szkolnym udało nam się podsumować całoroczną pracę i zaangażowanie uczniów, wyłonić Super Świetlików oraz przyznać inne wyróżnienia. Super Świetlikami zostali następujący uczniowie:

• Alicja Miłosz, klasa 2B – za całoroczną pracę , wzorowe i godne naśladowania zachowanie oraz wysoką kulturę osobistą.
  • Monika Kamińska, Gabriela Pietras, Mateusz Belcarz, Mikołaj Filipiak , klasa 3C – za wzorowe i godne naśladowania zachowanie oraz wysoką kulturę osobistą.
  • Joanna Kowalska, klasa 2A – dyplom Wzorowego Czytelnika za osiągnięcie wysokich wyników w czytelnictwie oraz ogromne zaangażowanie w świetlicową akcję czytelniczą.
  • Nadia Zaworska, klasa 2B – dyplom Mistrza w Świetlicowej Lidze Skoków na Skakance.
  • Gabriel Siemiaszko, klasa 3A oraz Stanisław Cieśla, klasa 3B – dyplomy Młodego Konstruktora z klocków Lego w świetlicy szkolnej.

Gratulujemy wszystkim !!!