Nasze przedszkolaki wzięły udział w EkoLekcjach organizowanych przez Urząd Miasta Poznania, czyli zajęciach edukacyjnych o tematyce ochrony środowiska, w szczególności o zasadach prawidłowej segregacji odpadów.
Celem EkoLekcji jest przybliżenie dzieciom zagadnienia gospodarki odpadami w kontekście ochrony środowiska oraz promowanie odpowiednich postaw ekologicznych.