Dzień Dziecka w Przedszkolu

W naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto „Dzień Dziecka”. Wszystkie przedszkolaki od rana z wielkim zaangażowaniem malowały na folii, tworząc swoje unikalne i kolorowe obrazy. Tak powstała piękna galeria sztuki na świeżym powietrzu. Dzieci brały również udział w konkurencjach sportowych, nie zabrakło też wspólnego tańca w rytm muzyki, który dostarczył wszystkim mnóstwo pozytywnej energii. Po aktywnych zabawach nadszedł czas na relaks podczas pikniku na kocach, podczas którego dzieci mogły wspólnie cieszyć się smacznym jedzeniem i rozmowami. Na zakończenie dnia na teren przedszkola przyjechał mobilny bus z lodami „Manufaktura Lodów Prawdziwych”. Smakołyki z lodowego busa umiliły nam wspólne chwile, a melodia, którą zagrał, wprowadziła nas w jeszcze lepszy nastrój.

Udostępnij