Dzień Mamy i Taty

Dnia 22 maja odbyła się uroczystość okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki z grup zielonej i żółtej z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały piosenki, tańce, wierszyki oraz swoje talenty aktorskie. Dzieci pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie.

Mama i Tata to świat nasz cały,

ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,

to dobre, czułe, pomocne ręce

i kochające najmocniej serce.

Kochana Mamo, Kochany Tato

dzisiaj dziękować chcemy Wam za to,

że nas kochacie, że o nas dbacie

i wszystkie psoty nam wybaczacie.

W ramach podziękowań dla Mamy i Taty dzieci własnoręcznie wykonały piękne upominki.  Dziękujemy rodzicom za przybycie, ciepłą i rodzinną atmosferę, wspólnie spędzony czas i pomoc.

 

Udostępnij