Ho Ho Ho! – Mikołajkowe szaleństwo !!!

Niespodzianek i atrakcji w świetlicy klas III-VII ciąg dalszy. Dzień 6 grudnia to według tradycji dzień,
w którym wszystkie grzeczne dzieci odwiedza Święty Mikołaj, dlatego w naszej świetlicy również
nie mogło go zabraknąć. Wychowawczynie były bardzo przejęte, bowiem przyjęły w tym dniu rolę elfów, czyli jego pomocników. Dla naszych pociech Mikołaj zostawił list z serdecznymi pozdrowieniami
i ciepłymi słowami, który sprawił im wiele radości. Ponadto dzieci otrzymały prezenty: nowe zabawki, a dla każdego znalazł się także mały słodki upominek. W podziękowaniu uczniowie wykonali piękną podobiznę Świętego Mikołaja na znak tego, że w tym dniu był wśród nich.

Uśmiech na twarzy dziecka jest bezcenny – my o tym wiemy, dlatego dbamy o to, aby pociechy przychodziły i wychodziły ze świetlicy roześmiane. Szerokiego uśmiechu na twarzy wychowawczynie świetlicy 108 życzą również Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Rodzicom Uczniów.

Udostępnij