Kolędowanie w Przedszkolu

Dnia 15.12.2017r. odbyło się rodzinne kolędowanie w grupie III. Spotkanie było okazją do zaprezentowania się przez dzieci; śpiewania piosenek o tematyce świątecznej, kolęd, oraz recytacji wierszy i złożenia życzeń. Dzieci przedstawiły małą sztukę teatralną przedstawiającą ślicznie aniołki, które pomagały Mikołajowi rozwieść i rozdać prezenty. Spotkanie to było okazja do wzmocnienia i uściślenia wspólnych więzi a jednocześnie kultywowaniem tradycji kolędowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Na koniec występu dzieci wręczyły rodzicom przygotowane wcześniej upominki. Rodzice uczestniczący w spotkaniu przygotowali się do aktywnego udziału poprzez wspólne śpiewanie kolęd, oraz zorganizowanie pysznego poczęstunku. Wspólne spotkanie oraz przedstawienie dzieci z grupy czerwonej dało wszystkim uczestnikom wiele radości.

Udostępnij