Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Na majowym spotkaniu koła dyskusyjnego uczestnicy rozmawiali o książce „Dzieci krwi i kości” T. Adeyemi. Powieść wzbudziła duże zainteresowanie, głównie dzięki oryginalnemu światu przedstawionemu inspirowanemu kulturą afrykańską. Klubowicze zwrócili uwagę na postać Zelie, która walczy o przywrócenie magii i sprawiedliwości w Oriszy. Dyskutowali również o problemach, takich jak nierówność, uprzedzenia i odwaga w walce o własne prawa. Większość osób uznała książkę za niezwykle wciągającą i emocjonującą, choć niektórzy zauważyli, że część wydarzeń była przewidywalna.

Udostępnij