Nasi uczniowie z sukcesami w konkursie InstaLogik!

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy w VII edycji ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik, organizowanego przez InstaKod. To ogromne osiągnięcie jest efektem ich systematycznej pracy, zaangażowania oraz pasji do nauki. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Laureaci:

  • Marek Świstek (kl. 5B) – laureat II miejsca
  • Sebastian Gozdecki (kl. 5C) – laureat II miejsca
  • Tymoteusz Moćkun (kl. 6A) – laureat III miejsca (trzeci wynik w delegaturze Poznań–Stare Miasto)
  • Mikita Klimovich (kl. 8B) – laureat III miejsca (trzeci wynik w delegaturze Poznań–Stare Miasto)
  • Maja Gronowska (kl. 5A) – laureatka III miejsca

Finaliści na szczeblu ogólnopolskim:

  • Wojciech Hejniak (kl. 4C)
  • Amelia Gronowska (kl. 8A)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!

Udostępnij