Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy w VII edycji ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik, organizowanego przez InstaKod. To ogromne osiągnięcie jest efektem ich systematycznej pracy, zaangażowania oraz pasji do nauki. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Laureaci:
- Marek Świstek (kl. 5B) – laureat II miejsca
- Sebastian Gozdecki (kl. 5C) – laureat II miejsca
- Tymoteusz Moćkun (kl. 6A) – laureat III miejsca (trzeci wynik w delegaturze Poznań–Stare Miasto)
- Mikita Klimovich (kl. 8B) – laureat III miejsca (trzeci wynik w delegaturze Poznań–Stare Miasto)
- Maja Gronowska (kl. 5A) – laureatka III miejsca
Finaliści na szczeblu ogólnopolskim:
- Wojciech Hejniak (kl. 4C)
- Amelia Gronowska (kl. 8A)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!