Otwarty Festyn z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2024 roku odbył się w Naszej szkole otwarty festyn z okazji Dnia Dziecka. Przy współpracy z wieloma sponsorami i partnerami udało się przygotować wiele atrakcji.

Nauczyciele ZSP6 przygotowali sportowe wyzwania podczas, których dzieci mogły zdobywać bileciki. Osoby, które wykonały przynajmniej 5 zadań otrzymywały możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej, w której znalazło się wiele cennych nagród od takich sponsorów jak:

Oprócz loterii Nasi goście mogli wziąć udział w wielu warsztatach i innych atrakcjach takich jak: tworzenie bransoletek, skręcanie balonów, chemiczne doświadczenia, kolorowe warkoczyki, tatuaże wodne, malowanie buziek, ochrona przed kleszczami, dmuchany tor przeszkód, paintball laserowy i wiele wiele innych.
Dziękujemy za wsparcie:
Dziękujemy również za objęcie patronatem Naszej imprezy:
Podczas festynu nie zabrakło pysznego jedzenia – ogromnie dziękujemy Naszym partnerom:
Oprócz różnych aktywności, można było posłuchać utworów muzycznych i występów artystycznych. Na scenie wystąpiła Nasza uczennica Liliana Tucholska w utworach „Lose Control” i  „Dziwny jest ten świat” oraz Krzysztof „Małpa” Dombrowski w utworach „Płoną Majki” i „Tak to ja”.
Dziękujemy za świetne występy :):)
Na zakończenie scenicznych występów zaprosiliśmy Naszych gości do wspólnej ZUMBY!
Dziękujemy za tak liczną frekwencję na festynie z okazji Dnia Dziecka i mamy nadzieję, że Nasze wysiłki przyniosły wszystkim wiele radości! <3

Udostępnij