Podsumowanie akcji czytelniczej „Przygody Biedronki Bronki”

Czerwiec w naszym przedszkolu upłynął w atmosferze wspólnego czytania. Z ogromną radością podsumowaliśmy akcję czytelniczą „Co w trawie piszczy – Przygody Biedronki Bronki”, której celem było stworzenie wspólnej książki. Chętne dzieci wcieliły się w pisarzy i kontynuowali przygody głównej bohaterki Biedronki Bronki. Nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami przyczyniły się do powstania ciekawej, pełnej zabawnych historii książki.

Nasze wspólne dzieło, zostanie przeczytane dzieciom w każdej grupie przez wychowawców. Następnie zajmie honorowe miejsce w naszej przedszkolnej biblioteczce na holu. Zachęcamy Państwa do wypożyczania książki i wspólnego rodzinnego czytania.

Wszystkim młodym pisarzom składamy serdeczne gratulacje za wkład włożony w tworzenie wspólnej historii.

Udostępnij