Praca dzieci w świetlicy 204

Miesiąc marzec rozpoczął się  dla dzieci ze świetlicy 204 bardzo pracowicie. Chłopcy przygotowali na dzień 8 marca piękną laurkę z życzeniami oraz wręczyli prezent. Dla wszystkich dzieci był przygotowany słodki poczęstunek. Ba drzwi otwarte szkoły  pracowaliśmy w temacie hasła Witajcie w naszej bajce i wykonywaliśmy portrety p. Kleksa i inne charakterystyczne ozdobniki. Prace dzieci zdobiły hol,  przygotowaliśmy również stoisko kreatywności plastycznych i przestrzennych z klockami  Lego. Przygotowaliśmy fotoramkę do robienia pamiątkowych zdjęć. Dzieci wykonały  wiosenne dekorację sali , wzięliśmy udział  w krótkim filmie na otwarte drzwi podczas wspólnych zajęć plastycznych. 19 marca odbyły się warsztaty świąteczne z udziałem pani prowadzącej – mamy ucznia kl.2c. Dzieci wykonały świąteczne zajączki, kolorowały gipsowe jajka oraz przestrzenne pisanki. Prace były ciekawe i pomysłowe przy ogromnym, zaangażowaniu i kreatywności dzieci.

Udostępnij