Świetlica 204 – czerwiec

I dobrnęliśmy do ostatniego miesiąca nauki- czyli czerwca. Miesiąc miły, bo dzieci mają swoje święto i biorą udział w różnych atrakcjach. W świetlicy zostały obdarowane sprzętem sportowym i słodkościami. Brały udział w szkolnym festynie i zdobywały nagrody oraz mogły wykazać się różnymi sprawnościami. Rozmawialiśmy i wykonywaliśmy prace plastyczne o tematyce wakacyjnej. Wręczyłyśmy nagrody „Świetlicowym świetlikom”. Dzieci wykonały piękne laurki na „Dzień Taty”. Przypomnieliśmy i omówiliśmy jak bezpiecznie wypoczywać w ten letni, wolny czas. Wszystkim dzieciom i bliskim życzymy WSPANIAŁEGO WYPOCZYNKU!!! Do zobaczenia w Nowym Roku szkolnym 2025/26

Udostępnij