Uwaga, uwaga! Konkurs rozstrzygnięty!

Z prawdziwa przyjemnością informujemy, że organizowany na lekcjach plastyki w ramach Miesiąca Języka Ojczystego konkurs na pracę plastyczną, inspirowaną wybranym przez uczniów z listy frazeologizmem, został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa miała nie lada zadanie, gdyż młodzi artyści zasypali wręcz szkołę dużą ilością różnorodnych prac, ciekawymi technikami (kredka, pisak, ołówek, kolaż) i jakością artystyczną wielu z nich. Wasze prace, ich walory artystyczne zostały ocenione na lekcjach plastyki. Komisja konkursowa w wyborze kierowała się wszystkimi regulaminowymi kryteriami, ale baczną uwagę zwracała też na ukazanie obu znaczeń frazeologizmu: dosłownego i przenośnego. Wybór nie był łatwy…
Laureatami konkursu zostały:
I miejsce- Helena Mętkowska z klasy 7a
II miejsce ex aequo- Ania Antoszewicz z klasy 4a i Zuzanna Mitkowska z klasy 5a
III miejsce- Monika Kamińska z klasy 6a
Zwycięzcom gratulujemy, a Paniom uczącym plastyki serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w organizacji tego przedsięwzięcia.
Komisja Konkursowa w składzie:
Beata Kulesza
Agnieszka Walczak
Julia Storczyk

Udostępnij