Warsztaty przyrodniczo-survivalowe DzikoCiekawi w Przedszkolu

Wszystkie dzieci z przedszkola wzięły udział w zajęciach przyrodniczo-survivalowych „DzikoCiekawi”.
Każda grupa miała okazję poznać podstawy sztuki przetrwania w terenie. Dzieci dowiedziały się, jak zbudować schronienie z dostępnych materiałów i samodzielnie zbudowały namiot. Przedszkolaki zobaczyły, w jaki sposób można rozpalić ogień przy pomocy krzesiwa oraz zapoznały się z zasadami bezpiecznego przebywania w lesie.  Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz specjalną plakietkę z dzikiem, która była symbolem ukończenia survivalowej przygody.

Udostępnij