Wieczór poetycko-muzyczny ,,Co nam w duszy gra

1 czerwca2022r. odbył się wieczór poetycko-muzyczny zatytułowany ,,Co nam w duszy gra. Uczestników połączyła miłość do poezji i muzyki. Zaczęliśmy od utworów smutnych i nostalgicznych, przeszliśmy do podniosłego tonu i skłaniającego do przemyśleń, a zakończyliśmy utworami radosnymi.
Wieczór poetycki spotkał się z serdecznym i ciepłym przyjęciem licznie przybyłych gości.
Podajemy także wyniki glosowania na ,,Ulubieńca publiczności.
W kategorii recytacja – taką samą ilość głosów otrzymali:
Przemysław Konieczny oraz Aleksandra Kozłowicz.
Ale także dużą ilość głosów otrzymali: Przemysław Banasik oraz Marianna Pyrzyńska. Ich również pragniemy wyróżnić.
W kategorii śpiew – zwyciężyły:
Julia Nowaczyk
Julia Kowalińska
Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że zaprezentowana przez nas poezja i muzyka zachwyciła, wzruszyła, a być może skłoniła do refleksji. Kto wie, może za rok spotkamy się znowu?

Beata Kulesza
Dariusz Stocki

Udostępnij