Wybór Super Świetlików

Już kilkuletnim zwyczajem w świetlicy 108 jest wybieranie najlepiej zachowujących się dzieci, które zostają mianowane „Super Świetlikami”. Jednak, by dostąpić tego zaszczytu potrzeba: wytrwałości, sumienności i zaangażowania. Do spełnienia jest bowiem wiele kryteriów, mianowicie: należy uczestniczyć w konkursach organizowanych w świetlicy, brać czynny udział w zajęciach dydaktycznych oraz rozwijać swoje zdolności manualne i artystyczne poprzez wykonywanie prac plastycznych, a także zachowywać się „wzorowo”, dając innym uczniom dobry przykład, być koleżeńskim, miłym i tolerancyjnym.

Super Świetliki były wybierane zawsze na koniec każdego miesiąca, jednak w tym roku szkolnym wychowawczynie postanowiły zrobić inaczej – od września obserwowały dzieci i wysuwały na bieżąco wnioski. Tym oto sposobem na koniec roku 2017 wybrane zostały Super Świetliki:

– Martyna Kamińska kl. IIIc

– Oliwia Kubiak kl. III c

– Zoya Nowacka kl. III c

– Maja Stachowiak kl. III c

Gratulujemy!

Tytuły Super Świetlików zostały przyznane samym dziewczynkom, dlatego przy następnych wyborach trzymamy mocno kciuki za chłopców, którzy za mało udzielają się w pracach plastycznych i to znacząco dyskwalifikuje ich w wyborach. Prosimy o poprawę i życzymy więcej weny artystycznej.

Udostępnij