26 września grupa żółta oraz grupa zielona wybrały się na wyjątkową wycieczkę do parku Kasserna, gdzie uczestniczyły w zajęciach przyrodniczych prowadzonych przez Panią Julię z Zarządu Zieleni Miejskiej w Poznaniu. Podczas wizyty dzieci miały okazję poznać bogactwo fauny i flory tego pięknego parku oraz odkryć jego tajemnice. W trakcie zajęć dowiedziały się wielu ciekawostek na temat życia pszczół i ich roli w przyrodzie. To była świetna okazja do nauki i zabawy na świeżym powietrzu, a także do pogłębienia wiedzy o otaczającej nas przyrodzie!