Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu 21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole. Wydarzenie zostało podzielone na trzy części.

Uczniowie klas 1-3 spotkali się w holu szkoły o godzinie 8:00. Uroczystość została poprowadzona przez uczniów klas trzecich, którzy kończą pierwszy etap edukacyjny. Występy dzieci, pełne radości i entuzjazmu, wzbudziły aplauz zgromadzonych rodziców i nauczycieli. Pani dyrektor w swoim przemówieniu życzyła dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w dalszych etapach nauki. Na zakończenie ceremonii wręczono dyplomy i nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie.

Uczniowie klas 4-7 spotkali się o godzinie 9:00, by podsumować i zakończyć rok szkolny pełen sukcesów edukacyjnych i sportowych. Wręczono nagrody i dyplomy laureatom konkursów przedmiotowych, zwycięzcom zawodów sportowych i naszym wspaniałym wolontariuszom. Uroczystość zakończyła się życzeniami udanych wakacji dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

O godzinie 11:00 w holu szkoły zebrały się klasy 8, aby uroczyście zakończyć swoją naukę w szkole podstawowej. Uroczystość miała wyjątkowy charakter, ponieważ gościli na niej Wielkopolski Kurator Oświaty dr Igor Bykowski oraz wizytator Violetta Dąbek. Po oficjalnych przemówieniach nastąpiło wręczenie świadectw ukończenia szkoły oraz nagród za wybitne osiągnięcia. Nie tylko uczniowie tego dnia cieszyli się wyróżnieniami, miło nam poinformować, że nasz nauczyciel pan Zbigniew Kegel otrzymał nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Zwieńczeniem uroczystości był wyjątkowy program artystyczny przygotowany przez uczniów klas 8 z udziałem młodszych kolegów i koleżanek.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole było dniem pełnym radości, wzruszeń i podsumowań. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice z dumą wspominali osiągnięcia i wyzwania, z którymi przyszło się zmierzyć. Teraz przed wszystkimi zasłużony odpoczynek i czas na nabranie sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Udostępnij