Jasełka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci z Przedszkola nr 191 w Poznaniu miały zaszczyt wraz z Nauczycielami zaprosić na jasełka rodziców oraz Panią Dyrektor Krystynę Hakowską wraz z Panią Widecyrektor Agnieszką Hozakowską i Panią Wicedyrektor Magdalenę Swobodę, które odbyły się w holu Szkoły Podstawowej nr 15 w Poznaniu 15 grudnia.

Dzieci z dużym zaangażowaniem przedstawiały przed publicznością swoje role oraz śpiewały kolędy, do których przygotowywały się od dłuższego czasu. Podczas jasełek wszyscy zgromadzeni mogli poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy! Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, dekorację oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt.