Strona główna / SP NR 15 / Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

DKK_2018_RGB

Spotkanie DKK

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 11 marca bieżącego roku.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

5 marca bieżącego roku uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawiali o książce Pawła Beręsewicza ,,Wszystkie lajki Marczuka”.

Grudniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

4 grudnia 2023 r. odbyło się spotkanie uczniów należących do Dyskusyjnego Klubu książki. Helena Kozłowska napisała recenzję omówionej w tym miesiącu książki.

Listopadowe spotkanie uczestników DKK

6 listopada 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki. Uczennica z klasy 8b – Agata Andrzejewska- napisała recenzję omówionej książki.

Dyskusyjnego Klubu Książki

2 października 2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie (w nowym roku szkolnym 2023/2024) Dyskusyjnego Klubu Książki.

DKK czerwiec

5 czerwca 2023 roku w tym roku szkolnym obyło się ostatnie spotkanie uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki.

Recenzja – spotkanie w maju DDK

,,Dziewczynka, która nie lubiła swojego imienia — Elif Shafak

DKK kwiecień

3 kwietnia 2023 r. kolejny raz spotkaliśmy na Dyskusyjnym Klubie Książki, aby porozmawiać o lekturze Takashi Murakami ,,O psie, który strzegł gwiazd.

Relacja Adriana z kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

13 marca 2023 r. kolejny raz spotkaliśmy się na Dyskusyjnym Klubie Książki, aby porozmawiać o książce Lissa Evans Celwony Klólik.

Spotkanie DKK

13 lutego 2023r. uczniowie spotkali się, aby porozmawiać na temat książki Sarah Crossan Tippi i ja