Strona główna / SP NR 15 / Sport w szkole

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca

Arkadiusz Gołaś

Kolejny rok jedziemy na Mistrzostwa Wielkopolski! 14 marca w Naszej szkole odbyły się Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Piłkarze ręczni górą. Za nami I etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

„Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej” Jak co roku, w turnieju wzięli udział uczniowie klas III . Każdy zespół składał się z 10 zawodników.

Igrzyska w piłce nożnej halowej

20 listopada Nasi zawodnicy udali się na dwa turnieje Igrzysk w piłce nożnej halowej dla dzieci i młodzieży szkolnej.

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Kolejny Tenisowy sukces! II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i awans do Mistrzostw Wielkopolski!

III miejsce w Igrzyskach Dzieci Tenisa Stołowego dziewcząt

III miejsce w Poznaniu ! W dniu 22.11 w SP50 odbyły się Finały Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym dziewcząt!

V Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 27.09.2023 odbył się już V Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Dzień Dziecka

1 czerwca 2023 – DZIEŃ DZIECKA Dziś święto wszystkich dzieci, więc ich dzień powinien być wyjątkowy! Nasi uczniowie spędzili dzisiaj aktywnie czas na świeżym powietrzu. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla wszystkich klas 1-3 i 4-8 wiele sportowych atrakcji.

Jesteśmy najlepszą szkołą w Poznaniu w siatkówce plażowej dziewcząt!

SP 15 najlepszą szkołą w Poznaniu W dniu 19 maja odbywały się Poznańskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w siatkówce plażowej! Nasze uczennice zajęły 1 i 2 miejsce na podium!

Szkolna Liga Piłki Ręcznej „Szkraby”

18 maja kolejny już raz w tym roku zagościliśmy w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 biorąc udział w Szkolnej Lidze Piłki Ręcznej „Szkraby”. Po bardzo wymagających spotkaniach wracamy z dwoma wygranymi i jedną porażką.