Strona główna / SP nr 15 /Świetlica szkolna

Dwa ostatnie dni przed feriami zimowymi

Dzieci w świetlicy 204 ostatnie dni spędziły przy wspólnych zabawach, wykonywały kartki z życzeniami na Walentynki oraz rysowały swoje  smakowite i wymarzone pączki na „Tłusty czwartek „.

Wyniki konkursu rysunkowego pt: Ptak nielot- pingwin” w Świetlicy 108

W dniu 2 lutego 2024 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu rysunkowego pt: „Ptak nielot- pingwin”.  Poniżej przedstawiamy wyniki:

Międzynarodowy Dzień Klocków Lego w Świetlicy 108

W dniu 29 stycznia 2024 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Klocków Lego w Świetlicy 108.

Dzień Niedźwiedzia w Świetlicy 108

W dniu 01 lutego 2024 r.  obchodziliśmy Dzień Niedźwiedzia w Świetlicy 108.

Styczeń w świetlicy 204

Miesiąc styczeń minął nam w atmosferze nowych postanowień i planów w związku z rozpoczętym 2024 rokiem.

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Świetlicy 108

Uczniowie wykonali portrety babć i dziadków przy użyciu talerzyków, przygotowali własnoręczne kartki wraz z życzeniami, które wręczyli swoim Babciom i Dziadkom.

Zimowe prace plastyczne w Świetlicy 108

W dniach od 15 do 18 stycznia 2024r. uczniowie wykonywali różne  prace plastyczne m.in. zimowe miasteczko, bałwany różnymi technikami oraz kolorowe czapki z pomponami.

Warsztaty biżuterii w Świetlicy 108

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka. Dzieci chętnie przygotowywały upominki w postaci bransoletek, naszyjników breloczków i pierścionków dla swoich Babć i Dziadków. Zachęcamy do podziwiania prac dzieci.

Dzień Słomki w Świetlicy 108

W dniu 3 stycznia 2024 r. obchodziliśmy w Świetlicy 108 Dzień Słomki.

Wyniki Świetlicowego Konkursu pt: Ekologiczna choinka w formacie 3D w Świetlicy 108

Ogłoszenie wyników  Świetlicowego Konkursu pt: „ Ekologiczna choinka w formacie 3D” w Świetlicy 108.

Prace zimowo-świąteczne w Świetlicy 108

W dniach od 8 grudnia do 15 grudnia 2023. r  uczniowie ze Świetlicy 108 wykonywali różne kolorowe prace plastyczne m.in bombki, bałwanki, renifery i gwiazdorki z papieru. Zachęcamy do ich podziwiania.

Warsztaty dekoracyjne w Świetlicy 108

W dniach od 13 grudnia do 15 grudnia 2023r. Świetlica szkolna 108 włączyła się w akcję Wolontariatu.

Warsztaty Świąteczne w świetlicy 204

12 grudnia w świetlicy 204 odbyły się warsztaty świąteczne, które tradycyjnie poprowadziła mama ucznia z klasy llc.

Mikołajki w Świetlicy 108

W dniu 06 grudnia 2023r. obchodziliśmy Mikołajki. Ten dzień upłynął w miłej atmosferze, Do Świetlicy 108 przyszedł Mikołaj który obdarował dzieci cukierkami.

Prace plastyczne zimowo-świąteczne w Świetlicy 108

W dniach od 4 grudnia 2023 r. do 8 grudnia 2023 r. uczniowie wykonali gazetki ścienne oraz różne kreatywne, kolorowe prace plastyczne o tematyce świąteczno-zimowej. Zachęcamy Państwa do ich podziwiania.

Mikołajki

Dzisiaj świetlicę 204 odwiedził św. Mikołaj i przyniósł dzieciom słodycze. Radość była ogromną i z łakoci i z tego, że Mikołaj o nich pamięta.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab