Strona główna / SP nr 15 /Świetlica szkolna

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt: „Osiedlowy gołąb ” w Świetlicy 108

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem rysowali różne rodzaje gołębi.

Dzień Czekolady w Świetlicy 108

W dniu 11 kwietnia 2024 r. obchodziliśmy Dzień Czekolady w Świetlicy 108. Ten dzień stał się okazją do promowania świadomości na temat historii czekolady, jej różnych rodzajów i zastosowań. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich ulubionych smakach czekolady wykonując pracę plastyczną związaną z tym dniem.

Dzień Gołębia w Świetlicy 108

W dniu 10 kwietnia 2024 r. obchodziliśmy Dzień Gołębia w Świetlicy 108.

Dzień Jednorożca w Świetlicy 108

W dniu 8 kwietnia 2024 r. obchodziliśmy Dzień Jednorożca.

Praca dzieci w świetlicy 204

Miesiąc marzec rozpoczął się  dla dzieci ze świetlicy 204 bardzo pracowicie.

Balik karnawałowy w Świetlicy 108

W dniu 9 lutego 2024 r. odbył się balik karnawałowy.

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt:” Karnawałową maska” w Świetlicy 108

Ogłoszenie wyników Konkursu plastycznego pt: Maska karnawałowa” w Świetlicy 108.

Dwa ostatnie dni przed feriami zimowymi

Dzieci w świetlicy 204 ostatnie dni spędziły przy wspólnych zabawach, wykonywały kartki z życzeniami na Walentynki oraz rysowały swoje  smakowite i wymarzone pączki na „Tłusty czwartek „.

Wyniki konkursu rysunkowego pt: Ptak nielot- pingwin” w Świetlicy 108

W dniu 2 lutego 2024 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu rysunkowego pt: „Ptak nielot- pingwin”.  Poniżej przedstawiamy wyniki:

Międzynarodowy Dzień Klocków Lego w Świetlicy 108

W dniu 29 stycznia 2024 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Klocków Lego w Świetlicy 108.

Dzień Niedźwiedzia w Świetlicy 108

W dniu 01 lutego 2024 r.  obchodziliśmy Dzień Niedźwiedzia w Świetlicy 108.

Styczeń w świetlicy 204

Miesiąc styczeń minął nam w atmosferze nowych postanowień i planów w związku z rozpoczętym 2024 rokiem.

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Świetlicy 108

Uczniowie wykonali portrety babć i dziadków przy użyciu talerzyków, przygotowali własnoręczne kartki wraz z życzeniami, które wręczyli swoim Babciom i Dziadkom.

Zimowe prace plastyczne w Świetlicy 108

W dniach od 15 do 18 stycznia 2024r. uczniowie wykonywali różne  prace plastyczne m.in. zimowe miasteczko, bałwany różnymi technikami oraz kolorowe czapki z pomponami.

Warsztaty biżuterii w Świetlicy 108

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka. Dzieci chętnie przygotowywały upominki w postaci bransoletek, naszyjników breloczków i pierścionków dla swoich Babć i Dziadków. Zachęcamy do podziwiania prac dzieci.

Dzień Słomki w Świetlicy 108

W dniu 3 stycznia 2024 r. obchodziliśmy w Świetlicy 108 Dzień Słomki.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab