Operacja Kasztan!

Czasem wdzięczność trudno ubrać w słowa. Wtedy proste – dziękuję – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

OPERACJA KASZTAN!, czyli akcja zbierania kasztanów na rzecz leczenia Wiktorka Ratajczaka zakończyła się wspaniałym rezultatem. Wszystkie szkoły i przedszkola, które przyłączyły się do akcji zebrały łącznie 43 tony kasztanów, co zasiliło konto fundacji na rzecz Wiktorka kwotą ponad 50 tysięcy złotych. My również mamy w tym swój udział! Aż 192 uczniów przyniosło kasztany na zbiórkę! W tym niektórzy kilkakrotnie! Wspaniale mieć taką Drużynę Wolontariuszy z wielkim sercem!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.

Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników naszej portierni. Bez Państwa pomocy sprawne przeprowadzenie zbiórki nie byłoby możliwe.

Trzymamy kciuki za leczenie Wiktorka!

Sylwia Małecka i Hanna Troszczyńska