Wsparcie wspólnoty LArche w Poznaniu

W poniedziałek 28 marca dziesiątka WSPANIALYCH uczniów ZSP nr 6 w Poznaniu wzięła udział w WIELKIEJ misji!

Wspólnota LArche w Poznaniu prowadzącą domy, w których zamieszkują dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie wraz z asystentami, poprosiła nas o zakupienie produktów i przygotowanie transportu dla potrzebujących mieszkańców Wspólnoty LArche w Ukrainie.

Zdjęcia mówią same za siebie!

Dyrektor Fundacji Larche Wspólnota w Poznaniu Michał Talar widząc zapakowany bus skomentował: ,,SUPER jesteście Wielcy!” Ale to MY jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy być częścią takiej akcji !

Zuzia Czechowicz , Zuzia Galezewska , Laura Kobulak , Patrycja Pilipczuk , Janek Antczak , Bartek Butkiewicz, Maks Kaszkowiak , Eryk Staluszka , Filip Urbaniak i Krzysiu Wanski

DZIEKUJE !