SPORTOWY PIĄTEK

Już od najmłodszych lat należy zaszczepiać w dzieciach miłość do sportu, do ruchu w różnych formach, by wspomagać prawidłowy rozwój we wszystkich sferach życia. W wieku przedszkolnym u dzieci zaczyna się żywy i wielokierunkowy rozwój ruchowy. W naszym przedszkolu zwraca się na to wielką uwagę. Zajęcia takie organizowane są systematycznie w ciągu całego roku. Zajęcia ruchowe to nauka połączona z radością i swobodą, czego najlepszym dowodem są zdjęcia zamieszczone poniżej. W piątek, dnia 3 listopada odbyły się zajęcia sportowe w sali gimnastycznej. Grupa IV brała udział w wyścigach rzędów oraz swobodnych zabawach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się duże piłki gimnastyczne oraz piłki nożne. Dzieciom bardzo przyjemnie i szybko upłynął czas. I już nie mogą się doczekać następnej sportowej przygody.